معروف: به مسائل سیاسی فکر نمی کنیم

به گزارش وبلاگ اسلیم، کاپیتان تیم ملی والیبال با بیان این که فکر نمی کند شرایط سیاسی ایران ناپایدار باشد گفت: فعلا به مسائل سیاسی یا چیز دیگری فکر نمی کنیم.

معروف: به مسائل سیاسی فکر نمی کنیم

به گزارش وبلاگ اسلیم به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سعید معروف پس از پیروزی سه بر صفر ایران مقابل چین و صعود به مرحله نیمه نهایی به عنوان صدرنشین گروه، اضافه کرد: امروز هر دو تیم ایران و چین از صعود به مرحله نیمه نهایی مطمئن بودند. به همین دلیل، همه جنگندگی و نمایش بهتری در دور بعدی مسابقات از دو تیم ایران و چین خواهند دید.

وی درباره دیدار با کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی نیز گفت: بازی مهمی برابر کره داریم که باید پیروز شویم و چیزی برای از دست دادن نداریم.

کاپیتان تیم ملی والیبال تاکید کرد: زمان کافی برای فکر کردن درباره بازی بعدی داریم. جمعه استراحت می کنیم و برای ریکاوری بدنی و ذهنی فرصت خوبی داریم.

وی با بیان این که کره ای ها در دفاع خیلی خوب هستند، ادامه داد: شهریورماه سال جاری بازی سختی با کره در قهرمانی آسیا در تهران داشتیم و اینجا در نیمه نهایی انتخابی المپیک نیز انتظار بازی سختی برابر این تیم داریم.

معروف تاکید کرد: قبلا هم گفتم تیم ایران در فرم و شرایط خیلی خوبی قرار گرفته است و فکر می کنم تیم قدرتمندی داریم و هیچ مسئله ای برای مسابقه با کره نخواهیم داشت.

کاپیتان تیم ملی والیبال درپاسخ به پرسش خبرنگاری مبنی بر این که شرایط سیاسی ایران به نظر ناپایدار می رسد، آیا نگرانی ندارید؟ گفت: من فکر نمی کنم که شرایط سیاسی ایران ناپایدار باشد. ما فعلا در یک تورنمنت سخت هستیم و با توجه به این که اینجا در چین حضور داریم و به دلیل اهمیت بسیار بالای این رقابت ها، خبرها را خیلی دنبال نمی کنیم و تمام تمرکزمان روی این مسابقات است و این که پیروز شویم سهمیه المپیک را به دست بیاوریم. برای مسائل غیر از ورزش و رقابت های انتخابی المپیک، قطعا در زمان دیگری وقت فکر کردن داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "معروف: به مسائل سیاسی فکر نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معروف: به مسائل سیاسی فکر نمی کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید