کارشناسان اقتصادی تنظیم ساختار بودجه را نوعی شلختگی می دانند ، مشکل ما با مسئولان آموزشی، اعتقاد به علم تثلیثی غربی است

به گزارش وبلاگ اسلیم، رئیس اندیشکده یقین گفت: بعد از 41 سال، ساختار بودجه به گونه ای تنظیم شده که نخبگان و کارشناسان اقتصادی آن را شلختگی می دانند و از آینده نگرانند.

کارشناسان اقتصادی تنظیم ساختار بودجه را نوعی شلختگی می دانند ، مشکل ما با مسئولان آموزشی، اعتقاد به علم تثلیثی غربی است

به گزارش خبرنگار دانشگاه وبلاگ اسلیم، حسن عباسی، رئیس اندیشکده یقین در مراسم شبی که مسیح، شیعه به دنیا آمد در دانشگاه خلیج فارس بوشهر به سخنرانی پرداخت و مسائل روز کشور را مورد بررسی قرار داد.

رئیس اندیشکده یقین در این مراسم گفت: خودروی زندگی انسان مومن باید چراغ فتنه شکن داشته باشد.

عباسی اضافه کرد: بعد از 41 سال، ساختار بودجه به گونه ای تنظیم شده که نخبگان و کارشناسان اقتصادی آن را شلختگی می دانند و از آینده نگرانند.

وی ادامه داد: علوم انسانی غرب به نیاز های بشر جواب نمی دهد و علم تثلیثی شکست خورده است. مشکل ما با مسئولان نظام آموزشی، اعتقاد آنان به علم تثلیثی غربی است.

رئیس اندیشکده یقین ابراز کرد: یکی از تحولات بنیادین در گام دوم جمهوری اسلامی، تحول تولیدی است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: در معرفت توحیدی، حد وسط وجود ندارد. حد وسط حق و باطل اعتدال نیست، التقاط است.

عباسی یادآور شد: اگر کسی به خاطر گرانی بنزین به خیابان می ریزد، آلت دست بیگانه نیست؛ اعتراض کردن را بلد نیست. عدم آموزش یک مسئله بسیار جدی است.

وی خاطرنشان کرد: در شورای عالی انقلاب فرهنگی، انفعال وجود دارد و رهبری به همین خاطر، مسئله آتش به اختیاری را مطرح کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کارشناسان اقتصادی تنظیم ساختار بودجه را نوعی شلختگی می دانند ، مشکل ما با مسئولان آموزشی، اعتقاد به علم تثلیثی غربی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارشناسان اقتصادی تنظیم ساختار بودجه را نوعی شلختگی می دانند ، مشکل ما با مسئولان آموزشی، اعتقاد به علم تثلیثی غربی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید