سرلشکر موسوی: زیباسازی منازل سازمانی و پادگان های ارتش از دستورات فرماندهی معظم کل قواست

به گزارش وبلاگ اسلیم، فرمانده کل ارتش با اشاره به زیباسازی منازل سازمانی و زدودن کهنگی از چهره منازل و پادگان ها گفت: موضوع زیباسازی از دستورات فرماندهی معظم کل قوا است و باید در اولویت برنامه ها قرارگیرد.

سرلشکر موسوی: زیباسازی منازل سازمانی و پادگان های ارتش از دستورات فرماندهی معظم کل قواست

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ اسلیم، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع فرماندهان قرارگاه عملیاتی لشکر 23 تکاور نزاجا، گفت: همه باید حداکثر توان خود را به کار بگیریم تا عدالت را رعایت کرده و از خداوند متعال توفیق اجرای عدالت مسألت کنیم.

وی در ادامه به ارتقای توان و آمادگی رزمی و معنوی و بصیرت اشاره کرد و افزود: ارتقاء توان رزمی هم از نظر کیفیت و هم کمیت و متناسب با ماموریت و تهدیدات در دستور کار دائمی ما است. ارتقای آمادگی رزمی به این معنی که آنچه را که داریم به بهترین شکل نگهداری و آماده کنیم و به بهترین شکل به کار بگیریم، این وظیفه همه رده های فرماندهی است.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: همچنین تعالی معنوی و بصیرتی دو بال قدرتمند برای اوج گیری و تشخیص صحیح جهت و هدف است که همه آحاد کارکنان و خانواده های آن ها مشمول این فرمان هستند و سکاندار این موضوع سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با کمک سلسه مراتب فرماندهی است.

امیر موسوی با اشاره به زیباسازی منازل سازمانی و زدودن کهنگی از چهره منازل و پادگان ها نیز، تاکید کرد: موضوع زیباسازی از دستورات فرماندهی معظم کل قوا است و باید در اولویت برنامه ها قرارگیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرلشکر موسوی: زیباسازی منازل سازمانی و پادگان های ارتش از دستورات فرماندهی معظم کل قواست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرلشکر موسوی: زیباسازی منازل سازمانی و پادگان های ارتش از دستورات فرماندهی معظم کل قواست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید